Sīkdatnes

Lielākā daļa sīkdatņu pēc noteikta laika beidz darboties, kā arī lietotājs jebkurā laikā var izdzēst šo failu no sava datora. Lielākā daļa Interneta pārlūkprogrammu ir automātiski iestatītas akceptēt sīkdatnes, taču ir iespējams mainīt iestatījumus, tādā veidā atsakoties no sīkdatnēm vai tikt iepriekš brīdinātam par to saņemšanu. Tomēr jāatzīmē, ka neizmantojot sīkdatnes, dažas mūsu saita lapas var darboties lēnāk vai nefunkcionēt kā paredzēts. Piemēram, neizmantojot sīkdatnes, var rasties grūtības veikt darījumus un uzstādīt personalizētus iestatījumus savā profilā.

Mēs varam ievākt tādu informāciju kā lietotāja IP (Interneta protokola) adrese, domēna adrese, Interneta pakalpojuma sniedzēja nosaukums un piekļuves nodrošinātājs, izmantotās Interneta pārlūkprogrammas veids, datora operētājsistēmas veids, tā saita URL, no kuras lietotājs ir ienācis mūsu saitā un izvēlētā pārlūkprogrammas valoda. Šī informācija tiek izmantota, lai identificētu savus lietotājus, diagnosticētu problēmas mūsu serverī un pārvaldītu piedāvātos saitus un pakalpojumus.

Mēs izmantojam lietotāju personīgo informāciju, lai nodrošinātu lietotājus ar nepieciešamajiem pakalpojumiem un palīdzētu mums saprast katra lietotāja intereses. Tas, savukārt, palīdz lietotājam ātrāk un veiksmīgāk nokārtot vajadzības/pakalpojumus un citu. Specifiska un vairāk precizēta informācija par lietotāju tiks izmantota tikai tad, ja lietotājs to pats ir izvēlējies norādīt un tiks publicēta tikai ar paša lietotāja piekrišanu.

Lietotāja personīgā informācija var tikt nodota tālāk, arī ārpus lietotāja valsts, tādiem mērķiem kā datu konsolidācija,  datu uzglabāšana un vienkāršotas klientu informācijas vadībai.