Informācija

Mēs glabāsim Jūsu informāciju un informāciju par Jūsu aizdevuma gaitu mūsu datubāzē. Šī informācija tiks izmantota Jūsu konta pārvaldīšanai, ieskaitot lēmumu pieņemšanu par jūsu identitāti un to, vai Jums ir pieejams papildus, kā arī lai veiktu periodisku statistisko analīzi vai arī lai pārbaudītu mūsu esošo un topošo produktu un pakalpojumu precizitāti.

Mums ir tiesības nodot Jūsu informāciju un informāciju par Jūsu līgumu ar mums jebkurai personai, kuru mēs esam piesaistījuši Jūsu līguma pārvaldīšanai vai arī Jūsu parāda atgūšanai vai arī ikvienam citam, kurš pārņem Jūsu aizdevuma līguma ar mums. Eiropas Ekonomiskās Zonas  (EEA) dalībvalstīm jābūt līdzīgiem personīgo datu aizsardzības standartiem. Tas neattiecas uz valstīm, kas neietilpst sājā zonā. Mēs varam nodot Jūsu datus juridiskajām personām ārpus EEA, bet šādi rīkojoties, mēs vispirms pārliecināsimies, ka Jūsu dati tiks aizsargāti saskaņā ar saistošās datu aizsardzības likumdošanas prasībām.

Jūsu informācijas izmantošana mārketinga nolūkiem

Mēs varam izmantot Jūsu informāciju, lai informētu par mūsu vai citu mūsu grupas uzņēmumu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, kuri Jums varētu informēt, kā arī mēs varam izpaust Jūsu informāciju citiem grupas uzņēmumiem analīžu veikšanas nolūkos, mārketinga vajadzībām, lai arī šie ar mums saistītie uzņēmumi varētu Jūs informēt par to piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Tāpat mēs varam nodot Jūs informāciju mārketinga aģentūrām, lai tās pēc mūsu pasūtījuma veiktu saistošā tirgus izpēti.

Sensitīva informācija

Par sensitīvu informāciju uzskatāms klienta vārds, vecums, dzimums, kontaktinformācija, adrese, personas kods, bankas detaļas u.c. Šie dati parasti ir redzami uz pieteikuma formas, ja tāda ir, jo pagaidām nav. Šie dati tiek iegūti ar īpašu reģistrācijas lapu palīdzību, kuras tikušas izveidotas šim nolūkam. Tāpat var tikt uzdoti arī papildus jautājumi. Atbildes uz šiem jautājumiem ļauj uzņēmumam veikt papildus tirgus izpēti un uzzināt vairāk par saviem klientiem. Sniedzot savus datus, jūs izrādāt savu uzticību un dodat atļauju tos izmantot.